Jdi na obsah Jdi na menu
 


Společnost HABILIS spol. s r.o. vznikla v roce 2006.

Sekce Habilis Tools se zaměřuje na prodej dřevoobráběcích nástrojů.

Naše firma je držitelem Certifikátu Prověřená Společnost.

Habilis Tools je dnes registrovanou značkou působící po celé České republice a své spokojené zákazníky má i na Slovensku. Má své pevné místo na trhu, které si získala především osobním přístupem, solidností a hlavně širokou nabídkou jak tuzemských, ale především zahraničních značek.
Za dobu své působnosti jsme uvedli na trh celou řadu nových značek a tak se nám podařilo rozšířit sortiment dřevoobráběcích nástrojů v České republice. Tím jsme rozšířili i Vaše výrobní možnosti jak na tradičních tak i na CNC strojích.

Naše společnost má středisko v Rudné u Prahy.

Habilis Tools tvoří tým lidí, kteří ve výše zmiňovaném oboru působí již řadu let. Mimo vlastní konstrukci, vývoj a výrobu, Habilis Tools dodává nástroje renomovaných značek jako je např. Metal World, BSP, Garniga, Freud, Leuco, Aigner a mnohých dalších. 

Máte-li specifický požadavek, který nemůže být vyřešen za pomoci standardních nástrojů, dokážeme navrhnout a vyrobit zakázkové nástroje dle Vašich potřeb. 

Další nedílnou a stěžejní součástí naší činnosti je samozřejmě i servis nástrojů a to zejména diamantových a spirálových stopkových fréz a dalšího sortimentu. Díky know-how našich techniků a poradců poskytujeme kvalitně a zdarma poradenství pro dřevozpracující podniky. 

Cílem je vždy zajistit optimální poměr mezi cenou a výkonem. Veškeré nástroje jsme schopni dodat v několika provedeních, abychom pokryli celé spektrum zpracovávaných materiálů a požadavků na aplikaci.

E-shop naleznete na www.truhlarske-nastroje.cz

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat. 

Vždy vyhovíme Vašim přáním a požadavkům.  

Váš tým Habilis Tools